Skip to product information
1 of 3

woolona.mk

Zey Seamless маица на прерамки

Цена 2,390.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,390.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Моделот Zey маица на прерамки, релаксирачка, динамична и еластична. Наменета за фитнес, трчање, вежби во сала и сите видови спортски активности. 

Содржи 80% австралиска мерино волна, 20% elastin обезбедува зголемена флексибилност и растегливост на материјалот, го следи обликот на вашето тело и е целосно залепен на вас. Лесна и дишлива.