Skip to product information
1 of 10

woolona.mk

YULI LONG SLEEVE WITH ZIPPER SLIM FIT

Цена 3,295.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,295.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини
Производ, 195 g Woolona, одлична флексибилност, 100% австралиска Мерино волна. Производите не само што го "гушкаат" телото и го затоплуваат во активни спортови како скијање, сноубординг, планинарење, фитнес, качување, туку ве остават и суви со ефикасно отстранување на потта од вашата кожа. Сè што треба да направите е да го испиете вашето кафе , чај и да уживате во удобноста обезбедена од природната волна.   
Материјал: 100% Мерино волна
Финост на плетка: 18.5 МИКРОНИ
Тежина: 195 гр
Fit модел : slim