Skip to product information
1 of 4

woolona.mk

VENUS WOMAN BOTTOM

Цена 3,290.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,290.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Хеланки, долна облека направени од 100% волна на 18,5 микрони нудат топлина за вашето тело при сите видови климатски услови.

FABRIC: 100 % Merino Wool
WOOL MICRON: 18,5
KNITTING: Double Jersey Electronic Jacquard
WEIGHT: 210 gr
FIT: Slim