Skip to product information
1 of 7

woolona.mk

VENUS LONG SLEEVE WITH ZIPPER SLIM FIT

Цена 3,490.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,490.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Премиер модел. Го препорачуваме во комплет, а можете да го набавите и одделно, горен и долен дел или различни бои.

Облека произведена од 100% австралиска мерино волна од 18,5 микрони која нуди квалитетна топлина за вашето тело при сите видови климатски услови.

FABRIC: 100 % Merino Wool
WOOL MICRON: 18,5
KNITTING: Double Jersey Electronic Jacquard
WEIGHT: 210 gr
FIT: Slim