Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

Spaja Seamless маица на прерамки

Цена 2,390.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,390.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Моделот Spaja маица на прерамки, релаксирачка, динамична и еластична. Наменета за фитнес, трчање и вежби во сала. 

Содржи 80% австралиска мерино волна, 20% elastin обезбедува зголемена флексибилност и растегливост на материјалот, го следи обликот на вашето тело и е целосно залепен на вас. Лесна и дишлива.