Skip to product information
1 of 8

Woolona.mk

Sonatra LONG SLEEVE HOODIE

Цена 3,650.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,650.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини

195 грама/м² , 100% австралиска мерино волна. Одлична флексибилност. Производи кои го "гушкаат" телото и држат топлински баланс во активни спортови како скијање, сноубординг, планинарење, качување, трчање, фитнес.

Ве остава суви со ефикасно отстранување на потта од вашата кожа. Без мирис при потење. Сè што треба да направите е да го испиете вашето кафе , чај и да уживате во удобноста обезбедена од природната волна.
 
Материјал: 100% австралиска мерино волна
Финост на плетка: 18.5 МИКРОНИ
Тежина: 195 гр
Fit модел : slim