Skip to product information
1 of 10

Woolona.mk

Мерино вреќи за спиење - Sleeping bag

Цена 2,975.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,975.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини

Sleeping bag, топли и суви, 100% мерино за најмладите! Двослојна вреќа за бебиња и деца на возраст до 6 години.

Состав на производ:

- 100% мерино внатрешен слој

- 100% памук надворешен слој

- 18.5 микрони финост на плетка