Skip to product information
1 of 2

woolona.mk

SKADI 1/4 ZIP мерино дуксер

Цена 3,790.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,790.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини
230g произведен со испреплетено ткаење. Дизајнирани за постудени услови, може да се користат како внатрешни и надворешни слоеви. Нашите mid-layer производи ја комбинираат удобноста и топлината на волната со модата, нудат природност и елеганција.
FABRIC: 100 % Merino Wool
WOOL MICRON: 18,5
KNITTING: Double Jersey Interlock
WEIGHT: 230 gr
FIT: Regular