Skip to product information
1 of 13

Woolona.mk

SCOUT класичен дуксер

Цена 5,190.00 ден.
Цена Промотивна цена 5,190.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини
SCOUT 260 грама, 100% мерино, класичен дуксер чија намена е повеќе топлина кога мирувате или не сте многу активни во моментот. Добредојден при студени скијачки денови кога скијате во рамки на ски центар, се возите почесто на лифтови каде што температура на телото повеќе варира.

Материјал: 100% Мерино волна
Финост на плетка: 18.5 МИКРОНИ
Тежина: 260 гр
Fit модел : Regular