Skip to product information
1 of 7

woolona.mk

БАНДАНА ШАЛ NECK WARMERS

Цена 1,190.00 ден.
Цена Промотивна цена 1,190.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Мултифункционална капа, шал, грејач на врат, производ кој може да се носи на различни начини и целосно одговара на променливи временски услови на планина.

Состав: 100% екстра фина мерино волна