Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

PRO FITNESS Merino Sport градник

Цена 2,490.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,490.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Трчање, фитнес и јога активности. Антибактериски својства, без мирис при потење!

Мерино женски горен дел, додворувачки и многу функционални. Благодарение на високотехнологија и беспрекорно ткаење, не само што се совршен придружник за сите ваши тренинзи, туку и супер удобни за носење во секојдневниот живот. Мерино волната дише и особено ја регулира влагата, изгледате свежо цел ден. Висококвалитетната австралиска мерино волна лади во лето, грее во зима. Ние тоа го нарекуваме  "хај-тек на природата". 

Материјал 80% мерино волна, 12% полиамид, 8% еластин