Skip to product information
1 of 7

woolona.mk

MARIN FULL ZIP HOODIE SLIM FIT

Цена 4,690.00 ден.
Цена Промотивна цена 4,690.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Woolona, 230 гр. производ со испреплетено ткаење. Овој производи е дизајниран за постудени услови и може да се користи како внатрешен и надворешен слој. Нашиот mid-layer производ ја комбинира удобноста и топлината на волната со модата, нудејќи природа и елеганција.