Skip to product information
1 of 7

woolona.mk

MAESTRO FULL ZIP HOODIE REGULAR FIT

Цена 4,690.00 ден.
Цена Промотивна цена 4,690.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Woolona, 230 гр. производ со испреплетено ткаење. Овој производи е дизајниран за постудени услови и може да се користи како внатрешен и надворешен слој. Нашиот mid-layer производ ја комбинира удобноста и топлината на волната со модата, нудејќи природа и елеганција.

FABRIC: 100 % Merino Wool
WOOL MICRON: 18,5
KNITTING: Double Jersey Interlock
WEIGHT: 230 gr
FIT: Regular