Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

Life Seamless горен дел

Цена 3,590.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,590.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Основен, базичен мерино слој. За разлика од другите стопроцентни мерино слоеви кои се повеќе крути, Life Seamless е подинамичен и еластичен. 

Содржи 80% австралиска мерино волна, 20% elastin кои гарантираат зголемена флексибилност и растегливост на материјалот, модел кој го следи обликот на вашето тело и е целосно залепен на вас.

*моделот и цената е само за горен дел!