Skip to product information
1 of 9

Woolona.mk

JUNO Seamless

Цена 2,970.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,970.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини

Модел за повеќе спорт, повеќе активност. Трчање, велосипедизам, планина, фитнес. Тенка, лесна, супер дишлива. Процентот на еластин придонесува за зголемена растегливост и отпорност на механички-физички оштетувања.

17.5 микрони, 80% мерино 20% еластин