Skip to product information
1 of 3

woolona.mk

Fisherman мерино волнена капа

Цена 1,390.00 ден.
Цена Промотивна цена 1,390.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Color
Водич за големини
Двослојна термо капа, 100% мерино волна за студени зимски денови во моменти на мирување или работа која не вклучува висок интензитет на отворено.