Skip to product information
1 of 6

woolona.mk

135G ТЕНКА БАНДАНА ШАЛ NECK WARMERS

Цена 990.00 ден.
Цена Промотивна цена 990.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Тенка мерино волна summer cool wool. Мултифункционална заштита и покривање, капа, шал, заштита на врат, производ кој може да се носи на различни начини и целосно одговара на променливи временски услови на планина, силно сонце во лето или урбаното секојдневие.

Состав: 100% екстра фина мерино волна, 135g/2, летна cool волна