Skip to product information
1 of 8

Woolona.mk

CAPPA хеланки 7/8 модел

Цена 2,990.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,990.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини

7/8 модел, хеланки CAPPA,  динамични и еластична. Наменета за фитнес, трчање, вежби во сала и сите видови спортски активности. 

Содржи 80% австралиска мерино волна, 20% elastin обезбедува зголемена флексибилност и растегливост на материјалот, го следи обликот на вашето тело и е целосно залепен на вас. Лесна и дишлива.