Skip to product information
1 of 8

Woolona.mk

BORNOVA full ZIP

Цена 4,935.00 ден.
Цена Промотивна цена 4,935.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини
BORNOVA 260 грама, 100% мерино, блуза со патент чија намена е повеќе топлина кога мирувате или не сте многу активни во моментот. Добредојден при студени денови кога скијате во рамки на ски центар, се возите почесто на лифтови каде што температура на телото повеќе варира или за едноставен градски животен стил. Го има во три бои, зелена, сива и тегет.

Материјал: 100% Мерино волна
Финост на плетка: 18.5 МИКРОНИ
Тежина: 260 гр
Fit модел : Regular