Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

BIANCA PRO FITNESS мерино хеланки со висок струк

Цена 3,190.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,190.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Скијање, планина, трчање, фитнес, јога активности.

Мерино женски хеланки со висок струк, додворувачки и многу функционални. Благодарение на високотехнологија и беспрекорно ткаење, не само што се совршен придружник за сите ваши тренинзи, туку и супер удобни за носење во секојдневниот живот. Мерино волната дише и особено ја регулира влагата, помага да изгледате свежо цел ден. Висококвалитетната австралиска мерино волна лади во лето, грее во зима. Ние тоа го нарекуваме  "хај-тек на природата".

FABRIC: 80% Australian Merino Wool, 20% polyamide/elastin
WOOL MICRON: 17,5
WEIGHT: 135 gr/m2 
FIT: Slim