Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

Asker Camouflage zip

Цена 4,477.00 ден.
Цена Промотивна цена 4,477.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Милитари моден стил, производ создаден за неприметливо движење во планина, лов и рибилов. Комбинирана блуза од 100% австралиска мерино волна. Делот од телото е направен од 230g/m2 а рацете за поголема флексибилност од потенка 195g/m2 мерино волна. 18.5 микрони дебелина комбинирано со електронско шаковско плетење на делот од телото.