Skip to product information
1 of 4

Woolona.mk

PRO FITNESS merino комплет

Цена 5,330.00 ден.
Цена Промотивна цена 5,330.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Трчање, фитнес и јога активности. Природни антибактериски својства, без мирис при потење. Висока технологија на природата. 

Мерино женски хеланки со висок струк, додворувачки и многу функционални. Благодарение на високотехнологија и беспрекорно ткаење, не само што се совршен придружник за сите ваши тренинзи, туку и супер удобни за носење во секојдневниот живот. Мерино волната дише и особено ја регулира влагата, помага да изгледате свежо цел ден. Висококвалитетната австралиска мерино волна лади во лето, грее во зима. Ние тоа го нарекуваме  "хај-тек на природата".

Материјал 80% мерино волна, 12% полиамид, 8% еластин