Skip to product information
1 of 2

Woolona.mk

Мерино волнени ракавици

Цена 1,850.00 ден.
Цена Промотивна цена 1,850.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Комбинација од мерино волна и полиамиди.

Содржина на материјал: 43% мерино волна, 4.5% еластен, 52.5 полиамид

Универзална величина со распон од S до L 

Останете суви и топли , сезона есен-зима 🍂🍁🌧❄ при движење во град или планина, возење велосипед или автомобил.