Skip to product information
1 of 2

woolona.mk

Балаклава 100% мерино

Цена 1,690.00 ден.
Цена Промотивна цена 1,690.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Водич за големини

Балаклава целосно изработена од австралиска мерино волна, која нуди заштита за време на зимските активности, возење мотор или ATV. 

Тенки и лесни, идеален термички изолатор, брзо суши, антибактериска без мирис при потење.