Skip to product information
1 of 3

Woolona.mk

PRO FITNESS BIANCA мерино хеланки со висок струк

Цена 3,190.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,190.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Водич за големини

Трчање, фитнес и јога активности.

Мерино женски хеланки со висок струк, додворувачки и многу функционални. Благодарение на високотехнологија и беспрекорно ткаење, не само што се совршен придружник за сите ваши тренинзи, туку и супер удобни за носење во секојдневниот живот. Мерино волната дише и особено ја регулира влагата, помага да изгледате свежо цел ден. Висококвалитетната австралиска мерино волна лади во лето, грее во зима. Ние тоа го нарекуваме  "хај-тек на природата".

Материјал 80% мерино волна, 12% полиамид, 8% еластин