Skip to product information
1 of 3

woolona.mk

МАШКИ ДЕТСКИ КОМПЛЕТИ

Цена 3,390.00 ден.
Цена Промотивна цена 3,390.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Големина
Боја
Водич за големини

Производите за деца се изработени од 100% плетена волна со Ribana плетка, ќе го завиткаат вашето тело и ќе ги одржуваат топло во секое време. Благодарение на волнената плетка од 18 микрони, производите никогаш нема да ја иритираат нивната кожа. Овие производи може да се користат во сите сезони и ќе им овозможат на вашите деца да уживаат во своите игри и природа.

FABRIC: 100 % Merino Wool
WOOL MICRON: 18,5
KNITTING: Double Jersey 1*1 Plain Rib
WEIGHT: 195 gr
FIT: Slim