Skip to product information
1 of 8

Woolona.mk

Мерино вреќи за спиење - Sleeping bag

Цена 2,975.00 ден.
Цена Промотивна цена 2,975.00 ден.
Промоција Распродадено
Вклучено ДДВ. Испораката се пресметува при купување.
Size
Color
Водич за големини

100% мерино за најмладите! 
Sleeping bag

Состав на производ:

- 100% мерино внатрешен слој

- 100% памук надворешен слој

- 18.5 микрони финост на плетка